By Alkasar-bud

Проведення якісних ремонтних робіт вимагає застосування надійних будівельних і облицювальних матеріалів. На сучасному ринку представлений повний спектр таких матеріалів, за допомогою яких споживач може створити унікальний інтер'єр і екстер'єр приміщення. Особливою популярністю користується керамічна плитка, представлена ​​в розмаїтті відтінків, форм і фактур.

 


Керамічна плитка успішно застосовується для обробки стін і підлоги як в житлових, так і в громадських приміщеннях, а також для екстер'єрних робіт. Виробники подбали про надання плитці високих характеристик зносостійкості, що дозволяє не тільки створити естетичну і просту у догляді підлогу, але і забезпечити її опірність до зтирання і довгий термін експлуатації. Для цих цілей використовується, переважно, плитка керамограніт для підлоги. Вона базується на суміші кварцового піску, польового шпату і глини і за міцністю не поступається натуральному граніту. Керамограніт володіє високою морозостійкістю, тому є найкращим варіантом для екстер'єрних облицювальних робіт.

 

Застосовуючи керамічну плитку для облицювання стін житлових приміщень, споживач, безсумнівно, оцінить такі її переваги, як:

різноманіття дизайнів і колірних рішень, можливість гармонійного комбінування плитки з іншими оздоблювальними матеріалами;
високі характеристики екологічної безпеки (плитка виробляється з природного матеріалу - глини, з використанням різних способів випалу і глазурування);
практичність і простота в догляді;
тривалий термін експлуатації (кераміка не схильна до згубного впливу агресивних мийних засобів, підвищеної вологості, перепадів температур і довгі роки зберігає бездоганний зовнішній вигляд).


Одним з досить популярних в даний час видів облицювальної кераміки є мозаїка плитка ідентична іншим видам керамічних плиток, однак вона має невеликий розмір. Цей матеріал дозволяє створювати унікальні колірні панно і нестандартні орнаменти і здатний прикрасити не тільки ванну кімнату або кухню, але також використовуватися в якості декору інтер'єру вітальні. Мозаїка представлена ​​різноманіттям відтінків і може бути прикрашена контрастними за кольором вкрапленнями або кракелюр.

ОСОБЛИВОСТІ КЕРАМІЧНОЇ ПЛИТКИ

Керамічна плитка для облицювання підлоги

Переваги керамічної плитки

Мозаїчна керамічна плитка