КОМПЛЕКСНИЙ РЕМОНТ

​​ВІД   ПРОФЕСІОНАЛІВ

Компанія "Alkasar-bud" виконає якісний ремонт будь-яких приміщень в Києві та Київській області. Спектр наших послуг, досвід і професіоналізм майстрів, а також компетенції керівників проектів дозволяють з високою якістю провести абсолютно всі внутрішні оздоблювальні роботи у будь-якому приміщенні силами одного підрядника.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Ми забезпечуємо високу якість робіт на всіх етапах ремонту завдяки штату професійних співробітників, наявності та дотримання внутрішніх нормативних документів, а також чіткому дотриманню будівельних норм і правил. На об'єктах завжди підтримуються чистота і порядок: матеріали акуратно складуються, не захаращуючи робочий простір. Майстри компанії працюють професійним інструментом в спеціалізованому одязі.

Технологічна якість

ico4_edited.png
%D1%87%D0%B0%D1%81%D1%8B_edited.png

Час та сервіс

Ми не просто робимо ремонт, а беремо на себе організацію всіх видів робіт і ключових процесів: дизайн інтер'єру, монтаж інженерних систем, постачання об'єкта будівельними та оздоблювальними матеріалами, комплектація меблями і предметами інтер'єру. Ми також беремо на себе організацію і контроль всіх субпідрядних робіт. Монтаж вікон, кондиціонерів, систем вентиляції, сигналізації, сантехніки, установка дверей - всі ці роботи будуть перебувати під контролем одного управляючого, який веде Ваш проект.

Ми передбачили зручну схему взаємодії з клієнтами, у яких немає можливості відвідувати і контролювати роботи особисто. Ми безкоштовно організуємо для Вас відеоспостереження online (по бажанню підготуємо фото та відео звіт). Контролюйте якість ремонту!

53-512.png

Віддалений контроль online

Ми надамо Вам гарантію на виконаний ремонт терміном на один рік. Перед початком ремонтно-оздоблювальних робіт буде укладено докладний договір з прозорим кошторисом і точними термінами. Договір дозволяє уникнути непорозумінь в процесі роботи і гарантує відсутність прихованих платежів.

ico3_edited.png

Договір і гарантії

ico2_edited.png

Комплексний ремонт по етапам

Клієнтам, які не готові замовити реалізацію всього комплексу оздоблювальних робіт одноразово, ми пропонуємо комплексний ремонт квартири з перервами між етапами. Як правило, в подібних ситуаціях наймаються окремі бригади, а робочий процес доводиться контролювати самостійно. Однак в такому випадку практично завжди знижується якість робіт і рівень відповідальності їх виконавців.

ico1_edited.png

Ідеологія компанії

В основу нашої діяльності закладена японська система безперервних поліпшень «Кайдзен».  Завдяки регулярному слідування циклу PDCA / PDSA (з англ. «Plan-Do-Check-Act» - планування - дія - перевірка - коригування) ми миттєво реагуємо на зміни і коригуємо помилки. А система Управління бізнес-процесами (англ. Business Process Management) дозволила нам істотно підвищити якість управління і контролю.

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З ГЕНЕРЕЛЬНИМ ПІДРЯДНИКОМ

Ключовим аргументом замовника на користь найму окремих бригад для кожного виду робіт зазвичай стає "економія". Але якщо уважно прорахувати всі витрати часу та ресурсів, то виявите, що при зверненні до різних виконавців сумарна економія складе не більше 2-3%. Замість цієї скромної суми Вам доведеться самостійно підібрати бригади для кожного етапу ремонту, проконтролювати виконання вимог дизайн-проекту, зайнятися питаннями постачання об'єкта матеріалами - тобто стати фактично прорабом. Працюючи з нами, як з одним підрядником, ви платите майже так само, але при цьому ми беремо на себе всі завдання управління і здійснення контролю за виробничим процесом.

1. 

Відповідальність

Ви отримаєте гарантії і відповідальність за ВСІ виконані в процесі ремонту роботи в одній особі і зможете уникнути ризиків, пов'язаних з прихованими технічними дефектами.

3. 

Зворотній зв'язок

З усіх питань, пов'язаних з ремонтними роботами, оздоблювальними та чорновими матеріалами, дизайнерськими рішеннями Вас буде консультувати відповідальний керівник проекту.

2. 

Управління

Ми ефективно управляємо ВСІМ виробничим процесом, враховуємо всі впливаючі один на одного нюанси проведення різних робіт - це позитивно впливає на якість і терміни.

4. 

Повна картина

Як генеральний підрядник ми маємо глобальне уявлення про майбутні і поточні процеси, етапи обробки, і кінцевий результат. У виконавця конкретних робіт такого розуміння немає.

ВАРТІСТЬ РЕМОНТУ КВАРТИР

Ми пропонуємо послуги з ремонту приміщень будь-якої складності. Професійний ремонт з гарантією на всі види виконаних робіт за вигідними цінами. У нас ви зможете отримати професійні послуги у сфері ремонту "під ключ". Вас чекає якісний і професійний ремонт, який буде радувати Вас та Ваших гостей не один рік.

Вартість оздоблювальних та інженерних робіт, а також чорнових матеріалів вказана виходячи з статистики завершених проектів, похибка цих цифр мінімальна.

Оформіть заявку на сайті і ми передзвонимо Вам найближчим часом.

Косметичний ремонт

✔ Демонтаж старих покриттів

✔ Шпаклівка стін

✔ Забарвлення стелі

✔ Обклеювання стін шпалерами

✔ Пристрій ПВХ панелей у ванній

✔ Електромонтажні роботи

✔ Укладання ламінату, лінолеуму, плитки

✔ Вивіз сміття, прибирання приміщення

від 900 грн/м²

Капітальний ремонт

✔ Демонтаж старих покриттів
✔ Вирівнювання підлоги, стін стелі
✔ Шпаклівка стін, стелі
✔ Натяжна стеля
✔ Поклейка шпалер
✔ Укладання плитки, ламінату
✔ Електромонтажні роботи
Заміна сантехніки
✔ Встановлення дверей
✔ Вивіз сміття, прибирання приміщення

від 1850 грн/м²

Євроремонт (елітний)

✔ Демонтаж старих покриттів
перепланування приміщень

✔ Вирівнювання підлоги, стін, стелі
✔ Натяжна або багаторівнева стеля
✔ Поклейка шпалер, фарбування
✔ Монтаж паркетної дошки, плитки
✔ Виготовлення арок, ніш з гіпсокартону
✔ Монтаж декор елементів
✔ Електромонтажні роботи
✔ Сантехнічні роботи
✔ Встановлення дверей
✔ Вивіз сміття, прибирання приміщення

від 2950 грн/м²

ФОТОГРАФІЇ НАШИХ РОБІТ