МЕХАНІЗОВАНА ШТУКАТУРКА СТІН

​​ВІД   ПРОФЕСІОНАЛІВ

By Alkasar-bud

ПЕРЕВАГИ МЕХАНІЗОВАНОЇ ШТУКАТУРКИ СТІН

galochka_edited.png

Механізована штукатурка приміщення під ключ, в 150 м2 за допомогою нашого обладнання. Два наших майстри зроблять швидко за 1 день. За умови, якщо вже будуть виставлені маячки

Це дуже швидко

galochka_edited.png

Шпаклівка не потрібна

Готова стіна після нанесення штукатурки рівна і глянцева, тому на основу можна клеїти шпалер.

galochka_edited.png

Теплоізоляція

Гіпсова штукатурка захищає майбутній будинок від проникнення холоду із зовнішнього середовища. Нанесення штукатурки, можливо в середньому на шар в 2 см.

galochka_edited.png

Мінімальна витрата штукатурної суміші плюс автоматизація дуже сильно скорочують вартість робіт. Штукатурна станція замінює собою кількох штукатурів!

Не дорого

galochka_edited.png

Низька витрата

Витрата гіпсової штукатурки на порядок нижче цементної (10-15%), що становить на 1 кв. метр в 20 мм, всього 8-10 кілограм.

galochka_edited.png

Паропроникність

При повному висиханні розчину має пористу структуру, таким чином дозволяє штукатурці дихати, покращуючи клімат і запобігає появи грибкових утворень.

Компанія «Alkasar-bud» надає послуги по штукатурці стін в Києві та області механізованим способом. Ми глибоко переконані, що наші клієнти заслуговують високої якості виконаних робіт. Тому ми заслуговуємо довіри.

Довіряйте механізовану штукатурні роботи тільки професіоналам. Компанія «Alkasar-bud» має не тільки багаторічний досвід виконання робіт в цій сфері, але і постійне досягнення нових висот в професіоналізмі.

Механізована штукатурка, має низку переваг, серед яких - висока швидкість виконання.

Читайте також:

штукатурка-стен.jpg

ЦІНА МЕХАНІЗОВАНОЇ ШТУКАТУРКИ СТІН 

Вартість механізованої штукатурки стін - від 190 грн за м2 (робота+матеріал). Вартість 1м2 залежить від площі вашого приміщення.

Довірте штукатурні роботи професіоналам!

Дешевше ремонтувати всю квартиру або будинок! Система знижок побудована на зменшенні ціни при збільшенні обсягу робіт.

Окрема пропозиція для промислових будівель!

Телефонуйте, ми цінуємо кожного клієнта і знайдемо компромісне рішення. Тисячі задоволених клієнтів тому доказ!

У вартість механізованої штукатурки входять наступні етапи:

Грунтовка стен.jpg

1. Грунтовка стін

Залежно від типу стіни підбирають найбільш підходящу ґрунтовку: для поверхонь з гладкою текстурою, оптимальний варіант - бетоноконтакт, він надає поверхням додаткові адгезивні властивості.

Машинная штукатурка стен.jpg

4. Штукатурні роботи

Механізована штукатурка на вашому об'єкті буде виконуватися спецальною станцією, яку підключають до електромережі з напругою 220В. У бункер завантажують штукатурну суміш і наносять по маяках на стіни.

Разметка для маяков.jpg

2. Розмітка по маякам

При використанні механізованого нанесення штукатурки, необхідно лазерним рівнем майстру здійснити розмітку, розставляючи маяки і оцинковані куточки. Кути під меблі, виводять під 90 градусів.

Шлифовка штукатурки.jpg

5. Глянцювання поверхні

Свіжу штукатурку підрізають H-образним правилом. Через 30-60 хвилин згладжують шпателем, паралельно усуваючи дрібні нерівності. Після висихання поверхні можна наклеювати шпалери.

Армирование сеткой.jpg

3. Армування сіткою

Для ідеального вирівнювання і міцного утримування шару суміші, виконується армування стін за технологією, спеціальною штукатурною сіткою.

На цьому етапі відкоси обробляють оцинкованими куточками.

Уборка мусора.jpg

6. Прибирання

Весь обсяг будівельного сміття, що утворився після механічної штукатурки стін, збирають і виносять до контейнера. Місце складування і утилізації заздалегідь узгоджують із замовником.

НАШІ РОБОТИ ПО ШТУКАТУРЕННЮ СТІН