By Alkasar-bud

Механізований спосіб - штукатурка змішується з водою автоматично, на виході з машини суміш однорідна і подається на стіну рівномірно під тиском. Таким чином «врізаючись» в стіну, що дає найбільше зчеплення (адгезію) з поверхнею на кожній ділянці стіни. При проведенні штукатурних робіт механізованим способом, стіни шпаклювати не потрібно, що значно зменшить кількість додаткових робіт і пилу на об'єкті. Виконуючи роботу за допомогою машин, ми підвищуємо продуктивність, внаслідок чого, терміни на виконання робіт скорочуються в 2 рази, ніж при ручному способі штукатурення стін. Отже, вартість робіт скорочується в 1.5-2.5 рази в порівнянні з ручним методом штукатурення стін.

Якщо змішувати вручну, то суміш може бути розбавлена ​​занадто великою або малою кількістю води, через що штукатурна суміш на стіні буде висихати нерівномірно, як наслідок це призведе до тріщин і до великих витрат на матеріал. У разі, коли штукатурні роботи проводяться вручну, то адгезія залежить від сили з якої штукатур здатний накидати суміш на стіну. Коли штукатурні роботи здійснюються механізованим способом, штукатурна суміш на виході з машини не містить ні повітряних бульбашок, ні сухих грудочок, тому що при ручному змішуванні все залежить від фізичного стану і навичок штукатура.

«Alkasar-bud»- компанія, яка вже давно працює і добре себе зарекомендувала. Наша робота організована на високому рівні і виконується під суворим наглядом бригадира, що має великий досвід.

Дотримуються всі норми і стандарти якості, роботи виконуються під рівень для досягнення максимально рівних і точних кутів і поверхонь. Після проведених нами робіт поверхня виглядає ідеально гладко. Ми гарантуємо відмінну якість виконуваних нами робіт.

ПЕРЕВАГИ МЕХАНІЗОВАНОЇ ШТУКАТУРКИ ПЕРЕД РУЧНОЮ

МЕХАНІЗОВАНИЙ СПОСІБ

РУЧНИЙ СПОСІБ

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Послуги компаніі

Інформація

Контактна інформація

Моб.: +38 (067) 896-68-39

Години роботи:

08:00 - 18:00

Графік роботи:

Щодня, без вихідних

  • Facebook
  • Instagram
© 2017 "ALKASAR-BUD"  -  НАПІВСУХА СТЯЖКА ПІДЛОГИ, ШТУКАТУРКА СТІН, УКЛАДКА ПЛИТКИ

ХОЧЕТЕ ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНУ
КОНСУЛЬТАЦІЮ НАШИХ ФАХІВЦІВ?

АБО ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ
І НАШ ФАХІВЕЦЬ ЗВ'ЯЖЕТЬСЯ З ВАМИ.