By Alkasar-bud

Механізований спосіб - штукатурка змішується з водою автоматично, на виході з машини суміш однорідна і подається на стіну рівномірно під тиском. Таким чином «врізаючись» в стіну, що дає найбільше зчеплення (адгезію) з поверхнею на кожній ділянці стіни. При проведенні штукатурних робіт механізованим способом, стіни шпаклювати не потрібно, що значно зменшить кількість додаткових робіт і пилу на об'єкті. Виконуючи роботу за допомогою машин, ми підвищуємо продуктивність, внаслідок чого, терміни на виконання робіт скорочуються в 2 рази, ніж при ручному способі штукатурення стін. Отже, вартість робіт скорочується в 1.5-2.5 рази в порівнянні з ручним методом штукатурення стін.

Якщо змішувати вручну, то суміш може бути розбавлена ​​занадто великою або малою кількістю води, через що штукатурна суміш на стіні буде висихати нерівномірно, як наслідок це призведе до тріщин і до великих витрат на матеріал. У разі, коли штукатурні роботи проводяться вручну, то адгезія залежить від сили з якої штукатур здатний накидати суміш на стіну. Коли штукатурні роботи здійснюються механізованим способом, штукатурна суміш на виході з машини не містить ні повітряних бульбашок, ні сухих грудочок, тому що при ручному змішуванні все залежить від фізичного стану і навичок штукатура.

«Alkasar-bud»- компанія, яка вже давно працює і добре себе зарекомендувала. Наша робота організована на високому рівні і виконується під суворим наглядом бригадира, що має великий досвід.

Дотримуються всі норми і стандарти якості, роботи виконуються під рівень для досягнення максимально рівних і точних кутів і поверхонь. Після проведених нами робіт поверхня виглядає ідеально гладко. Ми гарантуємо відмінну якість виконуваних нами робіт.

ПЕРЕВАГИ МЕХАНІЗОВАНОЇ ШТУКАТУРКИ ПЕРЕД РУЧНОЮ

МЕХАНІЗОВАНИЙ СПОСІБ

РУЧНИЙ СПОСІБ

НАШІ ПЕРЕВАГИ