УКЛАДКА ПЛИТКИ

ВІД ПРОФЕСІОНАЛІВ

By Alkasar-bud

Компанія «Alkasar-bud» пропонує послуги з укладки плитки в Києві та області. Наші фахівці виконають укладання плитки на стіни і підлогу у кухні, ванній, туалеті і інших кімнатах.

 

Починаючи ремонт санвузла, першим виникає питання вартості. Вона буде складатися з ціни матеріалу та послуг плиточника. І якщо різноманітність плитки дозволяє заощадити, то економити на якості укладання не можна, так як вид навіть самого дорогого і красивого кахлю буде непоправно зіпсований неакуратною роботою.

 

Щоб такого не сталося, потрібно звертатися до професіоналів. У нас працюють тільки висококласні фахівці, які мають за плечима величезний досвід.

 

Замовляючи послуги по укладенню плитки у нас, ви гарантуєте собі якісно виконаний ремонт без зайвих витрат часу і нервів. А ціна укладання плитки в Києві та Київській області в нашій компанії одна з кращих і не вдарить по кишені.

 


Плитку найчастіше укладають на підлогу і стіни в санвузлі, на кухні і дуже рідко - в кімнатах, тільки тоді, коли під нею влаштовується система «тепла підлога». У санвузлі необхідно влаштувати гідроізоляцію, настеливши гідроізолюючі покриття так, щоб воно заходило на стіни на висоту 10-15 см.

  


Перш за все, необхідно підготувати стіни: вони повинні бути точно вертикальними. Якщо цього не забезпечити, акуратно покласти плитку буде неможливо. Тому в залежності від ступеня нерівності і відхилення від вертикалі, можна прийняти різні заходи.

Обштукатурити стіну по попередньо влаштованим маяках. Це - найбільш частий метод вирішення проблеми.
Встановити на стіну лист сухої штукатурки (водостійкого гіпсокартону), вирівнявши його по рівню. Недолік цього методу - зменшення площі санвузла, і без того маленької.
Розібрати стіну і замінити її на повністю гіпсокартонну. Це не так і складно, а в результаті ви отримаєте ідеальну поверхню під укладання плитки.
Плитка укладається на спеціальний клей, розведений до густоти сметани. Укладання плитки починається, як правило, з нижнього ряду, який опирається на планку, прикріплену до стіни і вирівняну за рівнем. На цю планку нижнім краєм встановлюється плитка, приклеюючись до стіни і відділяючись один від одного однаковими проміжками (для цього існують спеціальні роздільники у вигляді пластикових хрестиків). Починається наклейка з самого помітного кута, а закінчується в менш помітному (там доведеться підрізати плитку в розмір). Наклеєні плитки постійно перевіряються на вертикальність і на розташування в одній площині: поки клей не схопився, можна коригувати положення.

 


Плитка на підлогу укладається таким же чином, з проміжками між плитками. При цьому обов'язково перевіряється горизонтальність покладених плиток у всіх напрямках. Плитки підлоги повинні трохи перекривати нижні краї плиток на стінах.

Читайте також:

ОСНОВНІ ПРАВИЛА УКЛАДАННЯ ПЛИТКИ

УКЛАДАННЯ ПЛИТКИ НА СТІНИ

УКЛАДАННЯ ПЛИТКИ НА ПІДЛОГУ

ЦІНИ НА УКЛАДКУ ПЛИТКИ

Вам потрібно покласти плитку у ванній або на кухні? Ми з радістю Вам допоможемо в цій легкій для нас справі! Наші ціни приємно здивують найвибагливішого і бережливого клієнта, адже укладання плитки - це те, що ми робимо швидко, недорого і на найвищому професійному рівні!

  Виїзд замірника безкоштовно!

Вартість укладання плитки від 300 грн за м2.

Ключовим аспектом при виконанні укладання плитки є точне дотримання технології, це є запорукою тривалої експлуатації матеріалів і високої якості отриманого результату.

Ми дотримуємося будівельних норм і правил, використовуємо необхідний інструмент. Наші плиточники- це професіонали своєї справи, які мають не один рік практики. Ми несемо повну відповідальність за свої роботи і гарантуємо Вам надійний, довговічний результат.

НАШІ РОБОТИ ПО УКЛАДЦІ ПЛИТКИ

Послуги компаніі

Інформація

Контактна інформація

Моб.: +38 (067) 896-68-39

Години роботи:

08:00 - 18:00

Графік роботи:

Щодня, без вихідних

  • Facebook
  • Instagram
© 2017 "ALKASAR-BUD"  -  НАПІВСУХА СТЯЖКА ПІДЛОГИ, ШТУКАТУРКА СТІН, УКЛАДКА ПЛИТКИ

ХОЧЕТЕ ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНУ
КОНСУЛЬТАЦІЮ НАШИХ ФАХІВЦІВ?

АБО ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ
І НАШ ФАХІВЕЦЬ ЗВ'ЯЖЕТЬСЯ З ВАМИ.